Hello, World! Sākam ar Krētu.

Pirms metamies iekšā saulainajos dienvidos, gribējās atskatīties uz ceļu kā nonācām šeit. Pārmaiņas pēc pamēģinājām vilcienu: Aalborg-Fredericia-Flensburg-Neumünster-Hamburg. Nu, ērtības ziņā viss super cool, DK un GER vilcienu sistēmai “Urrā”, bet tomēr tie sprinti no viena perona uz otru, jo ir 2 min līdz nākamajam vilcienam, padara sirmus. Tas tā, jāņem vērā, ja Eurotrips plānojas lietojot dzelzceļu.
Hamburgā ieradāmies pēc pusnakts un skats bija diezgan baiss. Diemžēl, bet nākas aizskārt šo sāpīgo tēmu – bēgļi. Negrimstot detaļās, skumji noskatīties, ka šādas publiskās iestādes šiem cilvēkiem ir jaunās pagaidu mājas un.. nu. Labi, lai visiem viss labi beidzas. Katrā ziņā nakts Hamburgā bija gana trauksmaina un možumu neļāva zaudēt.
Ar kaut kādu nakts autobusu nr.606 tikām līdz lidostai. Ja jāpavada nakts lidostā, tad Hamburgas flughafen ir svētais grālis. Lidosta jauna, plaša un cilvēku attieksme ļoti rietumnieciska. Tātad, ierodoties ap diviem no rīta, paveras skats – cilvēki guļ uz grīdas, pie reklāmas Merša, uz galdiem, uz Info galdiem, kafejnīcu krēslos, McD dīvānos, utt, utt, utt.. uz brīdi bija pat sajūta, ka šeit notiek kreatīvākās gulēšanas konkurss. Bet ko tur daudz, ejam uz Maķīti un liekamies mīkstajā sēžamajā. Salds miegs līdz 5am. 🙂 Vēlviens interesants fakts, lidojām ar Condor un šis bija pirmais lidojums ever, kur nevienā brīdī netiek paprasīta pase. Arī pat pērkot biļetes neprasīja pases nr., līdz ar to līdz pēdējam brīdim nebija 100% pārliecība, ka kaut kur vispār aizlidosim.
Somas smagas, nakts negulēta, kājas smako, bet adrenalīns kāpjas, jo saprotam, ka pavisam drīz nonāksim Heraklionā – Krētas “lielajā pilsētā”. 🙂
krete1.jpg
krete2.jpg


Sagaidot sauli, nav divu domu – jālaiž cepināt āda un papelst.

krete3.jpg


Tā tak nebūtu Grieķija, ja mūs te nesagaidītu ar kādu kārtīgu streiku!
krete4.jpg

…musara streiks. 🙂
Bet arī tā ir daļa no Grieķijas burvības un nevienā brīdī mūs neattur no dzīves baudīšanas dienvidos.
krete5.jpg

Protams, šis gardais brīnums:

kreta7
krete6 Turpinājums sekos. 🙂

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close