Batu templis un dzīve KL. Malaizija

Hello,

Dzīvojoties pa milzīgo Kuala Lumpur, esam jau apraduši pie tādas riktīgas, fiziski pasīvas pilsētas dzīves. Tādēļ gribējās kaut kur pabraukt apkārt, pameklēt kādus dabas brīnumus. Aizlaist vienā kārtīgā vāciešu ekskursijā. Izrādās, nekur tālu nebija jāmeklē. Tepat, teju pilsētas centrā ir milzīgas Batu alas, kurās šodien apmeties Lords Murugans ar kārtīgu Hindu templi un pārssimt sikspārņiem un vēl visādiem brīnumiem.

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d19
Šī esot varenākā Hindu svētvieta ārpus Indijas un mūsu Hindu draugi caur soc.tīkliem uzreiz spēja atpazīst šo vietu un izteica apbrīnu tai.
UNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d27UNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d07
Fonā var redzēt trepītes, kas ieved alu un sikspārņu pasaulē.
UNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d0dUNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d1bUNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d04UNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d26Alās dzīvojas un terorizē tūristus pērtiķi un jau minētais Hindu templis.
UNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d2dUNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d2cUNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d2aUNADJUSTEDNONRAW_thumb_6cfeUNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d30
Lūk, arī kārtīga jaunā ģimene pilda mierpilsoņu pienākumus.
UNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d37
Tepat aiz stūra kokosrieksti tirgojas kā sēnes šosejas malā.
UNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d3cUNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d3dUNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d43
Ņem tik un sūc
UNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d44Kamēr pretējā pusē indiešu izcelsmes kungs bauda savu maltīti (pēc labākajām tradīcijām – ar rokām).
UNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d4f
Lūk, mūsu hatooons:
UNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d49UNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d91
Un pagalmā pieejamie brīnumi:
UNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d68UNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d61UNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d60UNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d64UNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d53UNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d69UNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d6aUNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d8bUNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d8fUNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d59UNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d5cUNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d5eUNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d6d
Un tā mēs te būsim divas nedēļas noplunkšājuši! Vispār “rezumē” par Malaiziju ļoti labs. Nu, konkrēti par KL. Vareni sakārtota, labi pārdomāta pilsēta ar prātam neaptveramu infrastruktūru, patīkamu dzīves līmeni, laipniem un stilīgiem vietējiem, saprotamām cenām un… karoč – forši! Negaidīti forši!
UNADJUSTEDNONRAW_thumb_6d82

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close