PIRĀTU PLUDMALE, ROAD TRIPS PA SALU

Čau!

Kaut kā no Kalymnos salas vēl neesam paspējuši aizbraukt. Bet pirms nedēļas beidzot noīrējām skūteri, un varējām aplūkot salu visā savā godībā. Pa lielam kādās pāris stundās visu salu arī var izbraukt:

394041

Pa ceļam piestājām mazā ciematā, kur redzējām dīvainu skatu – puika sit pret akmeni astoņkāji! :O Piegājām tuvāk un sapratām, ka viens čalis met pret akmeni, otrs aktīvi berzē to nabaga zvēru. Tas izrādās, lai astoņkājis būtu vieglāk sakožams, citādāk ir pārāk stīvs un garšo kā gumija. Lielāki zvejotāji vienkārši ieliek betona maisāmajā mašīnā, lai ātrāk sadauzās. Bet nu pa vienkāršo dara tāpat – pret akmeni. Izskatījās apmērām šādi:

595856


Tālāk braucām medīt Pirātu pludmali. Kad bijām Rodās, mums jau stāstīja, lai noteikti Kalymnos salā aizbraucam uz vietu, kur dzīvo pirāti. Bija super! Tiešām viesmīļi bārā ne tikai saģērbušies, bet arī dzīvo kā pirāti. Cenas nekur atrast nevarēja, bet apčakarēt neviens arī negribēja. Pasēdējām, padzērām, papētījām galvaskausu karogus. Smuki! Dāvis jutās kā mājās.

42495044474543

Tad nu tālāk pa salu braukājot uzskrējām virsū arī visādiem smukiem skatiem un dzīvniekiem:

54525153

Un sagaidījām skaistu saulrietu netālu no Apelsīnu audzētavām. Kalymnos Kūl.

34363338

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close