Atskats uz Atēnām

Čau! 🙂

Kādu laiku esam nedaudz nozuduši no stāstu un iespaidu pierakstīšanas. Diezgan daudz darbi bija sakrituši, līdz ar to nesanāca tik daudz pierakstīt par vietām, kur pabūts. Bet, lai nepazūd atmiņas un redzētās pasaules malas, tad te vēl mazs atskats uz Atēnām.

21

Still D.R.E

22232425282930333436474820

Atēnas, kā jau zināms, ir ļoooooti milzīga pilsēta. 600 tūkstoši pašā centrā un ap 3 miljoniem kopā ar guļamrajoniem – tātad, priekš Siguldiešiem, diezgan neaptveroši cipari. Jāsaka gan, ka pat ar milzīgi neaptveramo lielumu, ja ir vēlme apmeklē šo seno pilsētu, ar kādām 3, 4 dienām arī pietiks. Mums gan sanāca arī piedzīvot cilvēku – regularis dzīvi, rajonā ārpus centra, kur kafejnīcās retais runāja angliski, un visi bija ļoti pārsteigti par to, ka mēs tur atradāmies :). Tas laikam būtu līdzīgi, ja Zepsa ēstuvē kāds grieķis ierastos, tā kā pārsteigums diezgan saprotams. Bet saprasties ar visiem pat bez valodas varēja, priekš kam tad tie žesti domāti.

19

Grieķijā suņi pat zin kā dzīve ir jādzīvo.

46442726

Atradām veco vinila plašu veikalu. Dāvja mini paradīze. Kad izaugsim lieli, tad zināsim, kur braukt iegādāties dārgumus.

383941

Smukās kolonnu bildes.

3242

Un uz Frapēm tik dzīvojam jau 3. mēnesi. :)) Patiesībā te neliels tips – ja nonāc Grieķijā un esi īstas kafijas cienītājs (ne šķīstošās), tad labāk jāņem ir Freddo Espresso. Frappe ir uz Nescafe bāzes.

35

Atēnu parkā satikām misteru Bruņurupuci, kurš mierīgā solī pastaigājās no viena grāvja uz otru. Nebija pārāk draudzīgs, bet ļāva sevi nedaudz apbrīnot, tad nozuda krūmos.

18

Nedaudz pabraukājot apkārt, esam arvien vairāk sapratuši, ka mums tās mazās, mīlīgās vietas iet vairāk pie sirds, tāpēc vienu dienu izmukām no Atēnas milzīguma, un aizlaidām ar publisko autobusu uz vietējiem “Saulkrastiem”. Atradām mazu pludmali, kur bija nedaudz klintis apkārt, un principā sanāca, ka mums pašiem bija savs privātais peldēšanās un sauļošanās stūrīts.

1714161312

Grieķiem ir ļoti dalītas emocijas par šo krekliņu 🙂

 

Tas arī par Atēnām viss! Bija forši, divas nedēļas ir daudz, tā kā, ja tiek plānots ceļš uz Grieķijas galvaspilsētu, tad droši var braukt arī uz weekendu.

 

 

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close