Atskats uz Nafpaktos

Hello!

Līdzīgi kā ar Atēnām, gribējās arī pierakstīt pāris atmiņas par pavadīto laiku pilsētā Nafpaktos. Šī noteikti bija visautentiskākā pieredze Grieķijā, citiem vārdiem – pa lielam bijām vienīgie tūristi pilsētā. Pieredzējām kā dzīvo ne-tūrisma cilvēki un kā ikdienā funkcionē pilsēta, kurai viesu maki nav galvenā vasaras prioritāte.

Tātad, pilsēta atrodas pie Pausaules-slavenā Korintijas līča (tikko Google atradām nosaukumu, neesmam 100% pārliecināti, ka pareizi).
4
…šajā galā jau jūtama Itāļu pieskaņa arhitektūrā.
11.jpg
10.jpg
9
1.jpg


Esot šeit sajutām, ka ir pienācis ražas laiks. Desmit minūšu gājienā no jūras varējām salazīt: kazenes, plūmes, granātābolus, vīģes, hurmas, bumbierus, citronus, vīnogas, utt..

6.jpg7.jpg
Praktiskais grieķis baklažānus audzē laivā 🙂
52.jpg5553.jpg5.jpg


Šī vieta noteikti paliks atmiņā ar ļoti pateicīgiem darba apstākļiem. Super-ātrs internets, ērta darba vieta un foršs balanss ar darbs-jūra. Tas pat zirgam skaidrs, ka pēc kārtīgas dienas jūra ir da best. Vai kā Zepsā saka – La Fā.

54_11.jpg
3.jpg

51.jpg

Loģiski, ka bijām arī vietējos labumus nogaršot. Kā ta bez tā.
n3.jpgn2.jpgAtmosfēra, paika un ļaudis pa pirmo zorti, sacīt jāsaka. 🙂
n4.jpg


Lūk, vēl pāris skati no Nafpaktos:
n6.jpg
n7.jpg
Jā, mums te bija pašiem savs Golden Gate. Tiešām varens tas tilts. Savieno abus līča krastus un aizved lejā uz Kalamatas galu.
n8.jpg
n9.jpg
Kopumā – forši. Mums patika. Bet nu nav arī tā, ka tagad staigājam ar plakātiem: “VISI UZ NAFPAKTOS”.
Secinājām, ka Dāvja tētim te patiktu. Mierīgs, kluss, nav nekādi trači un uzbāzīgi “iekšā aiz rokas vilcēji”, utt., bet, tāpat ir jūra, tāpat ir gards ēdiens un silts gaiss visapkārt. Bija forši, bija mierīgi.
n5.jpg

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close